Скулптури от червило

Мултимедийната илюстраторка и гримьорка Мей Сум е известна с ръчно изработените си фигурки от червило с лика на известни личности.
Сега тя представя втората си колекция червила The Floral Collection, която вече може да бъде закупена за 925 долара. Гримьорката предлага и нова услуга: бюст портрет от червило на цена от 875 долара.
За колекцията си The Floral Collection тя слива изкуството на карвинга с ярките цветове на цветята, за да създаде забележителни творби. Един от проектите й представлява жена с флорална шапка и каскада от цветя, която стига до основата на червилото. Друга нейна творба изобразява ваза с цветя върху зеленина.
За първата си колекция червила с името Fashion Icon Мей Сум пресъздава образите на много модни икони, като Лейди Гага, принцеса Даяна и Виктория Бекъм.
...